• gebe.com
  • /
  • Zahide Yetiş Doğumdan Sonra Hızla Toparlandı!

Zahide Yetiş Doğumdan Sonra Hızla Toparlandı!

Zahide Yetiş, doğum yaptıktan kısa bir süre sonra toparlandı! Ünlü sunucu şu anda ailesiyle birlikte Çeşme'de tatil yapıyor.

Sempatik sunucu Zahide Yetiş doğum yapalı yaklaşık 10 gün oldu. Spinal sezaryen yöntemi ile bebeğini dünyaya getiren ünlü sunucu, doğumdan kısa bir süre sonra hızla toparlandı. Şu anda eşi ve oğluyla Çeşme’de tatil yapan Zahide Yetiş, sosyal medya hesaplarından bu mutlu anlarını sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmiyor.

Zahide Yetiş Doğumdan Kısa Süre Sonra Hızla Toparlandı!

2014 yılında Paris’te Cem Arısoy ile evlenen Zahide Yetiş, hamile olduğunu Ocak ayında açıklamıştı. Sunuculuk yaptığı gündüz kuşağı programında gebe olduğunu duyuran Zahide Yetiş, o müjdeli haberi ‘şimdi sizlerle en güzel, en özel anımı paylaşma vakti, ben hamileyim’ cümleleri ile açıklamıştı. Hem stüdyodaki hem de ekran başındaki sevenlerini gözyaşlarına boğan ünlü sunucu, 9 aylık maratonunu birkaç hafta önce tamamlamıştı. Spinal sezaryen yöntemi ile bebeğine kavuşan ünlü sunucu, doğumdan kısa bir süre sonra hızla toparlandı. Şu anda eşi ve Aras adını verdiği minik oğlu ile Çeşme’de tatil yapan ünlü sunucu, bu mutlu anlarını sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşıyor.

Zahide Yetiş Spinal Sezaryen Yöntemini Tercih Etti

Sıcakkanlılığı, güleryüzü ve samimiyeti ile kadın izleyicilerden büyük takdir toplayan Zahide Yetiş, bebeği Aras’ı spinal sezaryen yöntemi ile kucağına aldı. Doğumdan sonra yapılan açıklamada ne Aras bebeğin ne de Zahide Yetiş’in bir sağlık probleminin olmadığı söylendi.

Tüp Bebek Yöntemi ile Mutlu Sona Ulaştı

Uzun bir süre bebek sahibi olmak için uğraş veren ve sonunda mutlu sona ulaşan Zahide Yetiş, tüp bebek yöntemiyle gebe kaldı. 38 yaşındaki sunucu şimdilerde ilk kez anne olmanın heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol