• gebe.com
  • /
  • Serdar Ortaç Sonunda Muradına mı Eriyor?

Serdar Ortaç Sonunda Muradına mı Eriyor?

Her fırsatta baba olmak istediğini söyleyen ancak eşi Chloe'u ikna edememekten dert yanan Serdar Ortaç baba mı oluyor?

Ünlü popçu Serdar Ortaç, baba olmak istediğini her fırsatta dile getiriyor ama eşi Chloe’u bir türlü ikna edemediğinden dert yanıyordu. Ancak ünlü popçu, artık muradına eriyor olabilir! Magazin kulislerinde dönen bir iddiaya göre, Serdar Ortaç sonunda eşini ikna etti, çiftin bebek beklediği konuşuluyor!

Serdar Ortaç Baba mı Oluyor?

Türk pop müziğinde önemli bir yere sahip olan Serdar Ortaç, son yıllarda mücadele ettiği MS hastalığı nedeniyle müzik hayatına biraz ara verdi. Bu süreçte eşiyle birlikte vakit geçiren şarkıcı, sürekli çocuk sahibi olmak istediğinden bahsediyor, ama eşi Chloe’u bir türlü ikna edemediğini söylüyordu. Ama ünlü çiftten bu sefer güzel bir haber alabiliriz. Geçtiğimiz hafta bir dergiye verdiği röportajda bebekle ilgili açıklamalar yapan ve ‘Hissediyorum, artık baba olacağım’ diyen Serdar Ortaç, bu hafta eşinin göbeğini öptüğü bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Bu üst üste yaşanan gelişmeler, çiftin bebek beklediği iddialarını güçlendirdi.

Röportajında Sinyalleri Verdi

2018 yılının Şubat ayında verdiği bir röportajda ‘Bu aşk meyvesini verecek!’ diyen Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda bir dergiye verdiği röportajında ise ‘Hissediyorum, yakın zamanda baba olacağım. Görürsünüz bak.’ dedi.

2014 Yılında Evlendiler

Serdar Ortaç ve eşi, 2014 yılında Kuruçeşme’deki Suada’da evlenmişlerdi. Çift, evlendiği günden beri yakınlarından ve hayranlarından bebek baskısı görse de Chloe Loughnan’ın, modellik yaptığı için bu fikre pek sıcak bakmadığı söyleniyordu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol