• gebe.com
  • /
  • Kenan Ece’nin Oğlu Resmen Babasının Kopyası!

Kenan Ece’nin Oğlu Resmen Babasının Kopyası!

Kenan Ece'nin oğlu Demir, hık demiş babasının burnundan düşmüş!

Kendisi gibi oyuncu Canan Ergüder ile evlenen Kenan Ece, 30 Mart’ta baba olmuştu. Önceki gün sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, oğlu ile olan benzerliğiyle dikkat çekti.

Kenan Ece’nin Oğlu Resmen Kopyası!

Güllerin Savaşı adlı dizide başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Canan Ergüder ve Kenan Ece, geçtiğimiz yaz aylarında nikâh masasına oturmuştu. İzmir’de, Kenan Ece’nin ailesinin evinde gerçekleşen nikâha yalnızca çiftin yakın dostları katılmıştı. O güne ait, karnı belirgin bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Cana Ergüder, hamile olduğunu da böylelikle duyurmuştu. 30 Mart’ta sessiz sedasız bebeğini kucağına alan ünlü oyuncu, bir erkek bebek annesi olmuştu.

Demir Bebek 2,5 Aylık

Şu sıralar sık sık oğullarının fotoğrafını paylaşan çiftin bebeğinin kime benzediği de belli oldu. Tıpkı babasının kopyası olan Demir bebek, şu anda 2,5 aylık. Kenan Ece’nin kalp emojisi ile paylaştığı fotoğraf hayranlarından yoğun ilgi görürken, pek çok takipçisi baba-oğul benzerliğini yorum yazarak dile getirdi.

Ümit Erdim de Kızı ile Olan Fotoğrafını Paylaştı

Öte yandan, geçtiğimiz yaz Seda Çınar ile evlenen Ümit Erdim de kızı ile olan fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı. Mayıs ayında dünyaya gelen, Ses adını verdiği minik kızıyla paylaştığı fotoğrafa ‘En baba fotoğraf’ açıklamasını yapan ünlü oyuncu, şu sıralar ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol