• gebe.com
  • /
  • Hatice Şendil Oğlu Can'ı Artık Gizlemiyor

Hatice Şendil Oğlu Can'ı Artık Gizlemiyor

Oğlu Can doğduğundan beri kameralardan köşe bucak kaçan Hatice Şendil, bu kuralı bozdu!

Oğlu Can doğduğundan beri kameralardan köşe bucak kaçan Hatice Şendil, bu kuralı bozdu! Artık basından kaçmayan oyuncu, ilk kez oğlunun yüzünün göründüğü fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Hatice Şendil Oğlu Can'ı Artık Gizlemiyor

2011 yılında, ‘Karadağlar’ adlı dizinin setinde tanışan Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, 2015 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz sene evliliklerini bebekle taçlandıran çift, Mayıs ayında oğulları Can’ı kucağına almıştı. O günden bu yana nazardan korktuğu için sürekli bebeğini kameralardan kaçıran ünlü oyuncu, artık objektiflerden kaçmıyor. Hatta oğlunun yüzü görünen fotoğrafı ilk kez sosyal medya hesabından yayınlayan Hatice Şendil, formda vücuduyla da takipçilerinin takdirini topladı.

İlk Kez Oğlu Can'ın Fotoğrafını Paylaştı!

Oyunculuğu bırakan ve kariyerine yapımcılıkla devam eden Burak Sağyaşar, MİPCOM  Televizyon ve Dijital İçerik Pazarı’nı izlemek için Cannes’a  gitti. Hatice Şendil ve oğlu Can da tatil için eşiyle birlikte Fransa’ya uçtu. Bir market alışverişi sırasında oğluyla çekilen fotoğrafını ilk kez yayınlayan Hatice Şendil, fotoğrafa ‘Anne her yerde annedir.’ notunu düştü. Böylece önümüzdeki Mayıs ayında bir yaşına girecek olan Can’ın yüzü ilk kez bu kadar net görüldü.

Setlere Geri Dönüyor

Oğlu Can doğduktan sonra setlere ara verdiğini açıklayan oyuncu, önceki günlerde bir AVM’de eşi ile birlikte alışveriş yaparken görüntülenmişti. Oğlunun artık büyüdüğünü söyleyen oyuncu, hayranlarına müjdeli haberi verdi. ‘Can 10 aylık oldu. Birazcık daha büyüsün, önümüzdeki sene gelen projeleri değerlendireceğim’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol