• gebe.com
  • /
  • Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Tescilli Güzelimiz Anne Oluyor!

Geçtiğimiz sene 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenen Azra Akın hamile! Tescilli güzelimizin anne olacağı iddiası magazin kulislerinde konuşulmaya başladı!

Geçtiğimiz sene 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenen Azra Akın hamile! Güzel oyuncunun rol aldığı ‘Daha Neler’ adlı tiyatro oyunundan da bu yüzden ayrıldığı iddia edildi!

Azra Akın Hamile!

2002 yılında dünya güzeli seçilen tescilli güzel Azra Akın, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında 4 yıllık sevgilisi Atakan Koru ile evlenmişti. Edirne Keşan’da, kır konsepti ile gerçekleşen düğüne çiftin yalnızca yakın dostları ve ailesi katılmıştı. O günden bu yana sürekli hamile olduğu ile ilgili iddialarla karşı karşıya kalan Azra Akın’ın magazin kulislerinde yine gebe olduğu konuşuluyor. Üstelik Haldun Dormen’in ‘Daha Neler’ adlı tiyatro oyununda rol alan ve aniden tiyatroyu bırakan Akın’ın, tiyatroyu bu nedenle bıraktığı öne sürüldü. Azra Akın'ın rolü için de Willa Elles'e teklif götürüldü.

Azra Akın geçtiğimiz hafta Nişantaşı’ndaki bir manavdan alışveriş yaparken görüntülenmişti. Tiyatro provasına giderken Dormen ve arkadaşları için meyve aldığını söyleyen Azra Akın, hafif şiş göbeği ile akıllara hamilelik iddialarını getirmişti.

Azra Akın'a Tebrik Mesajları Gelmeye Başladı

Azra Akın’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğrafların altına da tebrik mesajları gelmeye başladı. Tescilli güzelin son paylaştığı fotoğrafların altına hayranları ‘hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, tebrikler’ gibi yorumlar gelmeye devam ediyor.

Azra Akın'ın Bebeğinin 3 Aylık Olduğu İddia Edildi

İstanbul’da çok ünlü bir alışveriş merkezinin içindeki lüks bir kafenin işletmeciliğini yapan Atakan Koru ve 2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın’ın yaklaşık 6 ay sonra bebeklerine kavuşacağı, Ara Akın’ın 3 aylık gebe olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol