• gebe.com
  • /
  • Ceyda Düvenci’den 3. Çocuk Müjdesi

Ceyda Düvenci’den 3. Çocuk Müjdesi

Geçtiğimiz Temmuz ayında oğlu Okan Ali’ye kavuşarak ikinci kez anne olan Ceyda Düvenci, bir alışveriş merkezinin Anneler Günü için düzenlediği söyleşide birbirinden özel açıklamalarda bulundu.

Ceyda Düvenci’den 3. Çocuk Müjdesi

2015 yılının Aralık ayında Boyuncu Bülent Şakrak ile evlenen Ceyda Düvenci, geçen yıl Temmuz ayında oğlu Okan Ali’yi doğurmuştu. Engin Akgün ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Melisa ile birlikte toplam iki çocuk annesi olan Ceyda Düvenci, arkadaşı Pınar Altuğ Atacan ile birlikte bir alışveriş merkezinin Anneler Günü için düzenlediği etkinliğe katıldı. Söyleşide birbirinden özel açıklamalar yapan Ceyda Düvenci tekrar anne olmak istediğini açıkladı. ‘Yeniden anne olmak istiyorum. Her an üçüncü çocuğu yapabilirim.’ şeklinde konuştu.

Kızı ile Bülent Şakrak Arasındaki Diyalog Herkesi Duygulandırdı

Ceyda Düvenci katıldığı etkinlikte özel hayatıyla ilgili pek çok açıklamada bulundu. Kızı Melisa ve Bülent Şakrak arasında geçen bir diyalog ile kendisini dinlemeye gelenleri duygulandıran Düvenci, o anları şöyle anlattı; ‘Melisa 5 yaşındaydı. Bülent’in üzerinde de o gün kamuflaj pantolon vardı. Melisa  Bülent’e baktı ve ‘sen bundan sonra benim asker babam olur musun?’ dedi. Bülent arabayı yol kenarı çekti ve 10 dk boyunca ağladı. Melisa, ‘O benim Bülent babam o da benim Engin babam’ dedi ve hiçbir zaman birbirinden ayırmadı.

Psikoloji Eğitimi Alacak

Katıldığı söyleşide şu anda çocuk gelişimi eğitimi aldığını dile getiren Ceyda Düvenci, ‘ Önümüzdeki sene de psikoloji eğitimi alacağım. İyi bir psikolog olmayı çok istiyorum. 45 yaşımdan sonra, özel durumda olan tüm annelere ve psikolojilerine destek vermek istiyorum.’ dedi. Ceyda Düvenci’nin kızı Melisa, doğumdan hemen sonra beyin kanaması geçirdi ve Serebral Palsi teşhisi konuldu. Hasta olan çocuklara karşı oldukça duyarlı olan Ceyda Düvenci, bugüne kadar onlarca sosyal gönüllülük projesinde yer aldı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol