• gebe.com
  • /
  • Zahide Yetiş Doğuma Sayılı Günler Kala Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirdi

Zahide Yetiş Doğuma Sayılı Günler Kala Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirdi

Ünlü sunucu Zahide Yetiş doğuma son 10 gün kala eşi Cem Arısoy ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Ünlü sunucu Zahide Yetiş doğuma son 10 gün kala eşi Cem Arısoy ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Anne olmak için sayılı günleri kalan Zahide Yetiş, o mutlu anların karelerini sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Zahide Yetiş Doğuma Sayılı Günler Kala Fotoğraf Çekimi Gerçekleştirdi

2014 yılında, iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile Fransa’da nikâh masasına oturan Zahide Yetiş, hamile olduğunu Ocak ayının ortalarında açıklamıştı. Sunuculuğunu yaptığı gündüz kuşağı programında ‘Şimdiye kadar hep sizden dualar aldım. Dualarınız ve teveccühlerinizle her sabah beraber olduk. Şimdi sizlerle en güzel, özel anımı paylaşma vakti geldi. Ben hamileyim.’ sözleriyle hamile olduğunu açıklayan Zahide Yetiş, doğum için geri sayıma başladı.

Zahide Yetiş'in Bebeğinin İsmi Belli

Yaklaşık 10 gün sonra doğumu gerçekleşecek olan sunucu, geçtiğimiz günlerde eşi Cem Arısoy ile birlikte harika bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. O muhteşem anları sosyal medya hesabından yayınlayan Zahide Yetiş, mutluluğunu sevenleriyle paylaştı. Bir erkek annesi olacak olan Zahide Yetiş bebeğinin ismini Aras koyacak. Doğum ise İstanbul’da gerçekleşecek.

Geçtiğimiz Ay Baby Shower Partisi Düzenlemişti

Yaklaşık 1 ay önce Baby Shower partisi düzenleyen Zahide Yetiş, partide giydiği kıyafetle büyük beğeni toplamıştı. Pudra rengi elbisesiyle kusursuz görünen Zahide Yetiş’i, yakın dostları Zuhal Topal ve Müge Anlı da yalnız bırakmamıştı. Partinin detayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüp Bebek Tedavisi Görmüştü

Doğal yollarla bebek sahibi olamayan 38 yaşındaki sunucu Zahide Yetiş tüp bebek tedavisine başvurmuş ve sonunda mutlu sona ulaşmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol