• gebe.com
  • /
  • Zahide Yetiş’in Bebeği İçin Düzenlediği Baby Shower Partisinden Renkli Kareler

Zahide Yetiş’in Bebeği İçin Düzenlediği Baby Shower Partisinden Renkli Kareler

8 aylık hamile olan Zahide Yetiş doğum için geri sayıma başladı! Bebeği Aras için dün Baby Shower partisi düzenleyen ünlü sunucuyu, yakın dostları Zuhal Topal ve Müge Anlı yalnız bırakmadı.

8 aylık hamile olan Zahide Yetiş bebeği için dün (08.05.2018) Baby Shower partisi organize etti. Yakın arkadaşları Zuhal Topal ve Müge Anlı’nın da katıldığı partide giyindiği kıyafetle büyük bir beğeni toplayan Zahide Yetiş doğum için son hazırlıklarını tamamlamak üzere…

Zahide Yetiş Bebeği İçin Baby Shower Partisi Düzenledi

2014 yılında Cem Arısoy ile Paris’te evlenen Zahide Yetiş hamile olduğunu sunuculuk yaptığı programda açıklamıştı. Bebeğinin cinsiyetini de canlı yayında öğrenen ve bir erkek bebek sahibi olacak olan ünlü sunucu, hamileliğinin 8 ayını geride bıraktı. Heyecanını sevenleriyle paylaşmak için bir Baby Shower partisi düzenleyen Zahide Yetiş’i, yakın dostları Zuhal Topal ve Müge Anlı da yalnız bırakmadı. Partiye ait renkli kareler sosyal medya hesaplarından paylaşılırken, Zahide Yetiş’in kıyafeti büyük övgü topladı. Pudra pembe tonlarındaki elbisesiyle kusursuz görünen Zahide Yetiş doğum için artık geri sayıma başladı.

Programa Ara Veriyor

Gebeliğinin 8 ayını geride bırakan ünlü sunucu, gündüz kuşağında yayınlanan programına da ara veriyor. Doğumdan ne kadar süre sonra ekranlara döneceği ise henüz belli değil.

Doğum Türkiye’de

Diğer ünlü dostlarının aksine Türkiye’de doğum yapacağını açıklayan Zahide Yetiş bebeği için düşündüğü ismi de açıklamıştı. Oğluna Aras adını koyacak olan sunucunun Haziran ayında doğum yapması bekleniyor. Uzun süren tüp bebek tedavisi sonrasında gebe kalan 38 yaşındaki sunucu, ilk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol