• gebe.com
  • /
  • Tanem Sivar Doğum Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı

Tanem Sivar Doğum Kilolarından Nasıl Kurtulduğunu Açıkladı

Hamileliğinde 12 kilo alan Sivar, doğumdan 7 ay sonra tüm kilolarından kurtulduğunu açıkladı.

Ünlü sunucu Tanem Sivar, geçtiğimiz Ağustos ayında ilk kez anne olmuştu. Hamileliğinde 12 kilo alan Sivar, doğumdan 7 ay sonra tüm kilolarından kurtulduğunu açıkladı.

Tanem Sivar Doğum Kilolarından Kurtuldu

Sunucu Tanem Sivar, 2015 yılında milli yelkenci Edhem Dirvana ile dünyaevine girmişti.  Sidney’de evlenen çift, geçtiğimiz sene Ağustos ayında evliliklerini oğulları ile taçlandırmıştı. Bebeğine, kayınpederi Süleyman Dirvana’nın ismini veren Tanem Sivar, oğluna hamileliğinde aldığı tüm kilolardan kurtulduğunu açıkladı. 12 kilonun hepsini 7 ay içinde veren ünlü sunucu, başarısının sırrını da itiraf etti.

Diyetle Değil, Hareketle

Hürriyet Kelebek’te yer alan habere göre; ünlü sunucu hamileliğinde aldığı 12 kiloyu 7 ay içinde verdi. Kilolarından kurtulmak için diyet yapmadığını belirten Sivar, minik oğluyla ilgilenerek, bol bol hareket ederek tüm kilolarını verdiğini söyledi. Çok sevdiği köpeği Django’nun öldürülmesi de ünlü sunucunun üzüntüden kilo vermesine neden olmuş. Doğumdan sonra 12 kilo veren Sivar, şu an 49 kilo.


Ayşegül Akdemir Hamileliğini Doğruladı

Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu duyurduğumuz Ayşegül Akdemir hamile olduğunu doğruladı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından veren ünlü oyuncu,  bebeğinin 4 aylık olduğunu söylerken, cinsiyeti hakkında açıklama yapmamayı tercih etti. İşte Ayşegül Akdemir’in o açıklaması; ‘Müjdemizi isteriz, hakkımızda çıkan haberler doğru! Kuzumuz 4 aylık oldu bile. Güzel dileklerinizi, dualarınız, maşallahlarınızı alırız. Sizlerin de güzel dualarıyla hamilelik sürecimi sağlıklı bir şekilde geçirmeyi diliyorum. Bizler de inşallah birer anne baba adayı olarak bebeğimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız. Siz dualarınızı eksik etmeyin yeter ki… Allah isteyen herkese nasip etsin. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için şimdiden hepinize teşekkürler.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol