• gebe.com
  • /
  • Özgü Namal Aylar Sonra İlk Kez Bebekleriyle Görüntülendi

Özgü Namal Aylar Sonra İlk Kez Bebekleriyle Görüntülendi

Özgü Namal, aylar sonra oğlu Nefes ve kızı Elemsu ile birlikte görüntülendi!

Nefes terapisti Serdar Oral ile tanıştıktan sonra oyunculuğa son veren Özgü Namal, Köyceğiz'de bir çiftlik evine yerleşmişti. İki bebeğini de hastane yerine çiftlik evinde dünyaya getiren Özgü Namal, kameralardan uzak, sade bir yaşam sürmeyi tercih ediyordu. Uzun zamandır görünmeyen oyuncu, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir AVM'de bebekleriyle birlikte alışveriş yaparken görüntülendi.

Özgü Namal Bebekleri ile Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi

Nefes terapisti sevgilisi Serdar Oral ile evlendikten sonra Köyceğiz'de bir çiftlik evine yerleşen eski oyuncu Özgü Namal, uzun zamandır kameralardan uzak bir yaşam sürüyordu. Çocukları Nefes ve Elemsu'ya dair hiçbir detayı paylaşmayan ve sır gibi bir yaşam süren Özgü Namal, önceki gün Nişantaşı'nda bulunan bir AVM'de, 2,5 yaşındaki oğlu Nefes ve 1 yaşındaki kızı Elemsu ile alışveriş yaparken görüntülendi. Aileye, bebeklerin dadısı da eşlik ediyordu. Makyajsız ve oldukça doğal görünen Özgü Namal'ın, çocuklarıyla ingilizce konuşması ise dikkat çekti.

Özgü Namal Hipnoz Doğum Yöntemi ile Bebeklerini Dünyaya Getirmişti

Eski oyuncu Özgü Namal, iki çocuğunu da hipnoz doğum yöntemi ile evinde dünyaya getirmişti. Nefes terapisti sevgilisi Serdar Oral'ın nefes eğitimleri ile doğuma hazılanan Özgü Namal, her iki doğumunun da kolay geçtiğini ifade etmişti.


Diğer Geberazzi haberlerimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol