• gebe.com
  • /
  • Özcan Deniz'in Hamile Sevgilisi Feyza Aktan Sinir Krizi Geçirdi!

Özcan Deniz'in Hamile Sevgilisi Feyza Aktan Sinir Krizi Geçirdi!

İddialara göre; Özcan Deniz'in 4,5 aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan, 'Öteki Taraf' filminin galasını birbirine kattı!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz baba olacağını Eylül ayında doğrulamıştı. İlk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Özcan Deniz, başrol oynadığı 'Öteki Taraf' filminin galasında gergin anlar yaşadı! İddialara göre; Afra Saraçoğlu'nun galaya katılmasıyla, Özcan Deniz'in sevgilisi Feyza Aktan sinir krizi geçirdi. Ünlü oyuncunun, o sırada galada bulunmayan sevgilisi Feyza Aktan'ı sakinleştirmesi ise epey zor oldu.

Özcan Deniz'in Sevgilisi Feyza Aktan Sinir Krizi Geçirdi!

Özcan Deniz'in başrolü Aslı Enver ve Meryem Uzerli ile paylaştığı Öteki Taraf'ın galası geçtiğimiz hafta yapıldı. Galaya damgasına vuran ise Özcan Deniz ve hamile sevgilisi Feyza Aktan arasında yaşanan gerginlik oldu! İddialara göre; filmin galasına, Özcan Deniz'in adının bir aralar aşk dedikodusuna karıştığı Afra Saraçoğlu da katıldı. Afra Saraçoğlu'nun galaya katıldığını duyunca sinir krizi geçiren Feyza Aktan'ı, Özcan Deniz zor sakinleştirdi.


Bebeğin Cinsiyeti Belli


Şu sıralar 'İstanbullu Gelin' adlı dizide Faruk Boran karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkan Özcan Deniz, Eylül ayının sonlarında baba olacağını doğrulamıştı. İlk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Özcan Deniz'in bebeğinin cinsiyeti de belli olmuştu. Özcan Deniz her ne kadar kızı olmasını istediğini çevresine söylese de çiftin bir oğulları olacak. 4,5 aylık hamile olan Feyza Aktan'ın Nisan ayında bebeğini doğurması bekleniyor.

Dizinin Çekim Saatleri Feyza Aktan'a Göre Planlanıyor


İddialara göre; Özcan Deniz'in başrol oynadığı İstanbullu Gelin'in çekim saatleri, sevgilisi Feyza Aktan'a göre planlanıyor. Dizinin yönetmeni Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş, Özcan Deniz'e kolaylık olması için çekim saatlerini çifte göre ayarlıyor. Çekim biter bitmez Bursa'dan İzmir'e dönen Özcan Deniz'in, Feyza Aktan'a karşı çok ilgili davrandığı hatta üzerine titrediği söyleniyor. Hatta, .çiftin beraber yaşadıkları Umkumruköy'deki evlerinin hastaneye uzak olması nedeniyle oradan taşınacakları da öne sürülen iddialar arasında.Nikâh Henüz Belli Değil

Özcan Deniz ve sevgilisi Feyza Aktan'ın bebek haberini alır almaz nikâh masasına oturacağı söyleniyordu. Ancak Özcan Deniz, dizinin Prag'daki çekimlerinde hasta olunca, bütün planlar bozuldu. Nikâhı ertelemek zorunda kalan çiftin, kısa bir süre sonra yurtdışında evleneceği iddia ediliyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol