• gebe.com
  • /
  • Özcan Deniz Oğlu Kuzey'e Vakit Ayırabilmek İçin Setten Babalık İzni İstedi!

Özcan Deniz Oğlu Kuzey'e Vakit Ayırabilmek İçin Setten Babalık İzni İstedi!

Özcan Deniz, 30 Nisan'da kavuştuğu oğlu Kuzey'le vakit geçirebilmek için İstanbullu Gelin setinden babalık izni aldı.

Ünlü şarkıcı/oyuncu Özcan Deniz oğlu Kuzey’e 30 Nisan 2018’de kavuşmuştu. İlk kez baba olan 45 yaşındaki oyuncu, başrol oynadığı İstanbullu Gelin dizisinin yapımcılarından babalık izni istedi. 40 gün izin alan oyuncu, önümüzdeki günlerde işe daha az vakit ayırıp, oğlu Kuzey’le zaman geçirecek.

Özcan Deniz Oğlu Kuzey'e Vakit Ayırabilmek İçin Setten Babalık İzni İstedi!

Özcan Deniz bebeği ile daha fazla vakit geçirebilmek için başrol oynadığı dizinin yapımcı ve yönetmenlerinden babalık izni istedi. Yaklaşık 1,5 ay önce sevgilisi Feyza Aktan ile nikâh masasına oturan Özcan Deniz, bebeği Kuzey’e 30 Nisan günü kavuşmuştu. Haftanın 6 günü, günde 10 saatini dizi setinde geçiren ve İstanbul – Bursa arasında mekik dokuyan ünlü oyuncu, oğluna ve eşine daha fazla vakit ayırabilmek için dizinin yapım şirketi ve yönetmenleri Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’tan babalık izni istedi. Dizinin yönetmenleri de Özcan Deniz’in isteğine göre yeni bir çekim planı hazırladı.

Haftanın 2 Günü Sete Gidecek

Buna göre; 30 Nisan’dan başlayarak, 40 günlüğüne Özcan Deniz için yeni bir çekim planı düzenlendi. Özcan Deniz yalnızca haftanın iki günü sete gidecek ve tüm sahneleri o günler içinde çekilecek. Zaten 40 günün sonunda ise dizi sezon finali yapacak.

Birkaç Ay Sonra Ailece Balayına Gidecekler

Gününün çoğunu Zekeriyaköy’deki villalarında geçiren Feyza Aktan doğum yaptıktan sonra görüntü vermedi. Minik oğulları Kuzey’in biraz büyümesini bekleyen çift, birkaç ay sonra ailece balayına gidecekler.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol