• gebe.com
  • /
  • Neslişah Alkoçlar'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Neslişah Alkoçlar'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Neslişah Alkoçlar, önceki gün gittiği doktor kontrolünde ikinci bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

Geçtiğimiz günlerde ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurduğumuz Neslişah Alkoçlar'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! İkinci çocuklarını kucağına almaya hazırlanan Neslişah - Engin Altan Düzyatan çifti, bu sefer kız bebek bekliyor!

Neslişah Alkoçlar'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta hamile olduğunu duyurduğumuz, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Neslişah Alkoçlar, son gittiği doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Posta Magazin'de yer alan habere göre ünlü çift, bu sefer kız bebek bekliyor! Üç aylık gebe olan Neslişah Alkoçlar hala hamileliği hakkında açıklama yapmasa da çifte yakın kaynaklar Neslişah Alkoçlar'ın hamileliğini doğruladı.

Temmuz Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

2014 yılının Haziran ayında, görkemli bir törenle dünyaevine giren çift, ilk çocukları Emir Aras'ı 2016 yılında kucaklamışlardı. Şu anda 3 aylık gebe olan Neslişah Alkoçlar'ın Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.


İkinci Çocuk İsteklerini Sürekli Dile Getiriyorlardı!

Diriliş Ertuğrul dizisinin gözde oyuncusu Engin Altan Düzyatan, gazetecilerin ikinci çocuk hakkındaki sorularına sürekli olumlu yanıt verirken, Neslişah Alkoçlar'ın da yakın çevresine ikinci bebeği istediğini söylediği biliniyordu. Hatta, Engin Altan Düzyatan kısa bir süre önce katıldığı lansmanda gazetecilere 'Kardeş önemli bir dayanak. Emir'in yalnız büyümesini istemem.' diyerek, ikinci bebeğin sinyalini vermişti.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol