• gebe.com
  • /
  • Doğumdan Sonra 20 Kilo Veren Hatice Şendil İlk Kez Oğlu ile Görüntülendi!

Doğumdan Sonra 20 Kilo Veren Hatice Şendil İlk Kez Oğlu ile Görüntülendi!

Burak Sağyaşar ve eşi Hatice Şendil, önceki akşam Rumelihisarı'nda görüntülendi. Hamileliğinde aldığı kiloları çok zor verdiğini söyleyen Hatice Şendil, bebeği Can ile ilk kez görüntülendi.

'Karadağlar' dizisinin setinde tanışan Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil'in arkadaşlıkları, kısa süre içinde aşka dönüşmüş, bir süre önce de evlenmişlerdi. Geçtiğimiz Nisan ayında oğlu Can'ı dünyaya getiren Hatice Şendil doğum yaptıktan sonra oğlu büyüyene kadar hiçbir projede yer almayacağını açıklamıştı. Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen Şendil, önceki akşam eşi ile birlikte bir mekândan çıkarken görüntülendi. Çifte, oğulları Can da eşlik ediyordu. Böylece 8 aylık oğulları Can, ilk kez görüntülenmiş oldu.

Hatice Şendil Bebeği Can ile İlk Kez Görüntülendi

Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil, önceki akşam Rumelihisarı'nda yemekteydiler. Restoranttan kucağında oğlu Can ile çıkan Hatice Şendil, basın mensuplarını kırmayarak sorularını cevapladı. 'Oğlum doğduktan sonra daha hassas ve temkinli bir insan oldum. Her şeyimizi oğlumuza göre planlıyoruz' diyen Şendil, doğum kiloları hakkında da açıklama yaptı. Bebeğini hala emzirmeye devam ettiğini söyleyen ünlü oyuncu, 'Can'ı hala emzirmeye devam ediyorum. Bu yüzden yediğime içtiğime çok dikkat etmeye çalışıyorum. Hamileliğimde aldığım kiloları verme sürecim biraz sancılı geçiyor ama çok şükür 20 kilo verdim.' dedi.

'Oğlumu Bırakıp Asla Sete Gitmem'

Doğumundan birkaç ay sonra, bebeğinin rutin kontrolleri için geldiği hastaneden çıkarken görüntülenen Hatice Şendil, setlere dönüp dönmeyeceği ile ilgili sorulara ' Şu anda değil. Oğlumu bırakıp sete gitmem doğru olmaz. Biraz daha büyümesi gerekiyor.' şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bebeğinin görüntülenmemesi için bebek arabasını ters çevirmesi de dikkat çekmişti.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol