• gebe.com
  • /
  • Gizem Hatipoğlu’nun Kızı Göründü!

Gizem Hatipoğlu’nun Kızı Göründü!

Hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklayan Gizem Hatipoğlu'nun kızı göründü! Gebeliğinin 5 ayını geride bırakan ünlü sunucunun Ekim ayında doğum yapması bekleniyor.


Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun adlı yarışma ile ünlenen Gizem Hatipoğlu, hamile olduğunu geçtiğimiz ay büyük bir sürprizle açıklamıştı. Hamileliğinin 5. ayını geride bırakan ünlü sunucunun göbeği iyice belirginleşmeye başladı.

Gizem Hatipoğlu’nun Kızı Göründü!

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun adlı programda tanışan ve yine birlikte katıldıkları Survivor adlı programda arkadaşlıkları aşka dönüşen Gizem ve Hakan Hatipoğlu, bebek beklediklerini geçtiğimiz ay açıklamıştı. Gizem Hatipoğlu, o sıra Survivor adasında olan ve ödül için 1,5 günlüğüne Türkiye’ye gelen eşi Hakan Hatipoğlu’na büyük bir sürpriz hazırlayarak hamile olduğunu açıklamış, çift arasında fazlasıyla duygu dolu anlar yaşanmıştı. Şimdilerde hamileliğinin 5. ayını geride bırakan ünlü sunucunun karnı iyice belirginleşti.

Karnı İyice Belirginleşti

Sosyal medyayı çok aktif kullanan Gizem Hatipoğlu, geçtiğimiz haftalarda doğacak olan bebeği için hazırlıklara başlamıştı. Çocuğu için yaptığı alışverişi İnstagram hesabından paylaşan sunucu, son günlerde paylaştığı fotoğraflarla ilgi odağı oldu. İyice karnı belirginleşen Gizem Hatipoğlu, sevenlerinden bol bol pozitif yorumlar alıyor.

Ekim Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

İlk kez anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan Hakan ve Gizem Hatipoğlu’nun bir kızı olacak. Ünlü sunucunun Ekim ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol