• gebe.com
  • /
  • Gamze Karaman Baby Shower Partisi Düzenledi

Gamze Karaman Baby Shower Partisi Düzenledi

Hamileliğinin son günlerini yaşayan Gamze Keçeli, Baby Shower partisi düzenledi. Mavi elbisesiyle oldukça şık görünen ünlü manken, heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü bekliyor.

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Gamze Karaman, hamile olduğunu Kasım ayının sonlarında açıklamıştı. Gebeliğinin son günlerini yaşayan eski manken, önceki gün sosyal medya hesabından bebeği için düzenlediği Baby Shower partisine ait kareler yayınladı.

Gamze Karaman Baby Shower Partisi Düzenledi

Gamze Karaman 2017 yılının Mart ayında, iş adamı sevgilisi Nedim Keçeli ile nikâh masasına oturmuştu. Çift, Mayıs ayında ise İtalya’da oldukça görkemli bir düğün yapmıştı. Günlerce gündemden düşmeyen düğünün ardından Gamze Keçeli’nin ara ara hamile olduğu iddia edilse de ünlü çift bebek beklediklerini geçtiğimiz Kasım ayının sonlarında açıklamıştı. Doğum için artık gün saymaya başlayan Gamze Keçeli, Mayıs ayının başlarında ise doğacak olan bebeği için Baby Shower partisi düzenlemişti. Partinin üzerinden 25 gün geçtikten sonra, partiye ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Gamze Keçeli, oldukça sağlıklı bir gebelik süreci yaşadı.

Evinin bahçesinde düzenlediği partiye çok sayıda arkadaşı katılan Gamze Keçeli, parti için seçtiği aksesuarları yeşil ağırlıklı seçti. Giyindiği mavi elbiseyle çok şık gözüken eski manken, takipçilerinden de büyük beğeni topladı.

Gamze Karaman'ın Bebeğinin İsmi de Belli Oldu!

Daha önce bebeklerinin cinsiyetini duyurduğumuz Gamze ve Nedim Keçeli çiftinin bebeklerine vereceği isim de belli oldu. Oğluna Yaman ismini verecek olan Gamze Keçeli, bebeğine kavuşacağı günü heyecanla bekliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol