• gebe.com
  • /
  • Esra Bilgiç’in Neden Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrıldığı Belli Oldu!

Esra Bilgiç’in Neden Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ayrıldığı Belli Oldu!

Diriliş Ertuğrul'un Halime Hatunu Esra Erbilgiç'in hamile olduğu, Gökhan Töre'nin baba olacağı iddia edildi!

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Halime Sultan’ı canlandıran Esra Bilgiç hamile! Aniden diziden ayrıldığını açıklayan ünlü oyuncunun meğerse bebek beklediği öğrenildi. Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre baba oluyor!

Esra Bilgiç Hamile!

Ekranların reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisinde, Halime Sultan’ı canlandıran Esra Bilgiç’in hamile olduğu öğrenildi! Aniden diziden ayrılan ünlü oyuncu, ayrılma nedeni olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Yeni sezonda dizinin hikâyesinin değiştirileceğini söyleyen ve bu nedenle diziden ayrıldığını söyleyen Esra Bilgiç’in, magazin kulislerinde hamile olması nedeniyle diziden ayrıldığı konuşuluyor. Ancak henüz eşi Gökhan Töre ve kendisinden bir açıklama gelmedi.

Beşiktaş'ın Yıldız Oyuncusu Gökhan Töre ile Evlenmişti

Esra Erbilgiç, geçtiğimiz sene Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Gökhan Töre ile evlenmişti. Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapılan düğüne çok sayıda ünlü isim katılmış, çiftin nikâh şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yapmıştı.

Esra Bilgiç Bebek Sahibi Olmak İstediğini Açıklamıştı

Evlendikten kısa bir süre sonra bebek haberleriyle gündeme gelmeye başlayan çiftin, en son Nisan ayında bebek sahibi olmayı çok istediklerini söylemişti. Esra Bilgiç, bir magazin dergisine verdiği röportajda ‘ Bebekleri çok seviyorum. Allah nasip ederse, her evli çift gibi biz de her evli çift gibi bebek sahibi olmak istiyoruz.’ demişti. Esra Bilgiç’in geçtiğimiz aylarda özel bir klinikte hamilelik öncesi testleri yaptırdığı iddia edilmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol