• gebe.com
  • /
  • Doğa Rutkay İkizleriyle İlk Pozunu Verdi!

Doğa Rutkay İkizleriyle İlk Pozunu Verdi!

Doğa Rutkay ikizleri ile olan ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı!

Doğa Rutkay'ın İkizleri Göründü!

Usta oyuncu Rutkay Aziz'in kızı Doğa Rutkay hamile olduğunu birkaç hafta önce  açıklamıştı. Üstelik ikiz bebek beklediğini söyleyen ve çifte heyecan yaşayan güzel oyuncu, bebekleriyle ilk pozunu verdi!

Doğa Rutkay Bebekleri ile İlk Pozunu Verdi

İkiz bebek annesi olacak olmanın heyecanını yaşayan Doğa Rutkay, bebekleri ile ilk pozunu verdi! Önceki gün babası Rutkay Aziz ile çekilmiş olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, belirginleşen karnı ile dikkat çekti. Fotoğrafı 'kendi köklerine tutunursan, en sert rüzgarların bile seni etkilemediğini görürsün.' notu ile paylaşan oyuncu, şu an 3,5 aylık hamile. Temmuz ayında doğum yapması beklenen Doğa Rutkay, bebeklerinin cinsiyetini henüz açıklamadı.

'Bu Fotoğrafta Aslında 4 Kişiyiz'

Geçtiğimiz haftalarda eşi Kerimcan Kamal ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Doğa Rutkay, bu fotoğrafta aslında 4 kişiyiz diyerek ikizlere hamile olduğunu müjdelemişti. Oyuncu, açıklamasının devamında 'Evet efendim, doğru. Bu fotoğrafta aslında 4 kişiyiz. Bir kadın olarak, ben de tıpkı büyk büyük annemlerde olduğu gibi çifte bebek heyecanı yaşıyorum. Tam da arzu ettiğimiz vakitte. Sevenlerimiz sağolsun o kadar çok merak ettiniz, o kadar ço sordunuz ki... Bu bebeklerin bir diğer sebebi de sizin o güzel kalbiniz. Allah isteyen herkese bu duyguları yaşatsın. En içten dileklerimle istiyorum bunu. Dualarınıza, sevginize, saygınıza kalben teşekkürler. İnşallah kucağımıza aldığımızda hep beraber seveceğiz. Kamal'lar' cümlelerine yer vermişti.

Temmuz Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

Hamilelik iddiaları karşısında uzun bir süre sessizliğini koruyan Doğa Rutkay, nazardan korktuğu için böyle bir tercih yaptığını açıklamıştı. Şu anda 3,5 aylık hamile olan oyuncunun Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.


Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol