• gebe.com
  • /
  • Doğa Rutkay'ın Heyecanı İkiye Katlandı!

Doğa Rutkay'ın Heyecanı İkiye Katlandı!

Doğa Rutkay'ın hamileliği ile ilgili bir iddia daha ortaya atıldı! Milliyet Cadde'de yer alan habere göre, 39 yaşındaki başarılı oyuncu ikiz bebek bekliyor!

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay'ın hamile olduğu haberleri, geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı. Hamileliği ile ilgili henüz açıklama yapmayan ünlü oyuncunun bu kez de ikiz bebek beklediği iddia edildi!

Doğa Rutkay İkiz Bebek mi Bekliyor?

2014 yılında gazeteci sevgilisi Kerimcan Kamal ile evlenen Doğa Rutkay, geçtiğimiz günlerde hamile olduğuna yönelik iddialarla gündeme gelmişti. Evlendiği günden bu yana sık sık bu iddialarla karşı karşıya kalan ünlü oyuncu, en son instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile konunun alevlenmesine neden oldu. Fotoğrafta yüzünün her zamankinden toplu çıkması, iddiaların doğmasına neden olurken, ünlü oyuncu kısa bir süre sonra konuyla ilgili 'fazla kilo diyelim arkadaşlar. İnşallah en kısa sürede hayırlı haberi veririz.' şeklinde açıklama yapmıştı. Açıklamasının üzerinden çok geçmeden, bu seferde Kerimcan Kamal ve Doğa Rutkay çiftinin ikiz bebek beklediği öne sürüldü.

İkizler Geliyor!

Milliyet Cadde'de yer alan habere göre; her fırsatta anne olmak istediğini söyleyen Doğa Rutkay ikiz bebeklere hamile! İkiz annesi olacağını öğrenmesiyle, mutluluğu da ikiye katlanan oyuncunun 2,5 aylık hamile olduğu öğrenildi.'Belki Kısa Süre Sonra Müjdeli Haberi Paylaşırız'
Yakın arkadaşı Gupse Özay'ın filmi Deliha 2'nin galasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Doğa Rutkay, hamilelikle ilgili sorulara 'belki kısa süre sonra müjdeli haberi paylaşırız.' şeklinde cevap vermişti. Oyuncunun bu açıklaması, hamilelik iddialarını daha da güçlendirdi.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol