• gebe.com
  • /
  • Buse Varol Bebeği Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı!

Buse Varol Bebeği Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı!

2 aylık hamile olan Buse Varol, sosyal medyadan hamileliği ve bebeği ile ilgili gelen soruları yanıtladı!

6 Mayıs’ta evlenen Buse Varol ve Alişan, nikâhtan kısa bir süre sonra bebek beklediklerini açıklamıştı. O günden beri özellikle sosyal medyada ilgi odağı olan Buse Varol, bebeği ile ilgili takipçilerinden gelen soruları önceki gün cevapladı!

Buse Varol Bebeği Hakkında Merak Edilenleri Cevapladı

6 Mayıs’ta, ünlüler geçidini aratmayan bir törenle dünya evine giren Alişan ve Buse Varol, uzun süre gündemden düşmemişti. Bir anda yıldızları parlayan çiçeği burnunda çift, nikâhtan kısa bir süre ailelerinin kalabalıklaşacağını duyurmuştu. Önce gazeteci Ali Eyüboğlu’nun duyurduğu bu müjdeli haber sonrasında, Buse Varol ve Alişan da sosyal medya hesabından bir açıklama yapmıştı. Çektikleri video ile bebek beklediklerini açıklayan ünlü çift sevenlerini mutluluğa boğmuştu.

Buse Varol Hamileliğinin 2 Ayını Geride Bıraktı

Şu anda 2 aylık hamile olan Buse Varol, önceki gün İnstagram hesabı üzerinden sevenlerinin merak ettiği soruları cevapladı. Sosyal medyayı aktif kullanmasıyla bilinen Buse Varol, özellikle hamileliği ve evliliği ile ilgili sorular aldı. Biz de o sorulara verdiği cevapları sizler için bir araya getirdik.

‘Ayva ve İncir Aşeriyorum’

‘Göbeğiniz çıktı mı’ sorusuna, ‘Hayır, daha çıkmadı.’ şeklinde cevap veren Buse Varol, bebeğinin cinsiyetini soranlara ‘Daha belli değil.’ şeklinde cevap verdi. İsim konusunda sorular soran takipçilerine, akıllarında birkaç alternatif olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, henüz karar vermek için erken olduğunu söyledi. Mide bulantısı yaşayıp yaşamadığını soran hayranına, henüz bulantı yaşamadığını söyleyen ünlü oyuncu, en çok aşerdiği yiyecekleri de ayva ve incir olarak açıkladı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol