• gebe.com
  • /
  • Buse Terim Hamileliğinin 6. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Buse Terim Hamileliğinin 6. Ayını Geride Bırakmak Üzere!

Hamileliğinin 6. ayını geride bırakmak üzere olan Buse Terim, bu haberi sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu.

2014'te Volkan Bahçekapılı ile evlenen Buse Terim, ilk çocuğu Nil'i 2016'da kucağına almıştı. İkinci bebeğine hamile olduğunu ise geçtiğimiz Eylül ayında duyuran Buse Terim, hamileliğinin 6. ayını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. 'Merhaba 23. hafta' notu ile paylaştığı fotoğrafta, gebeliğinin 6. ayında olduğunu duyuran Terim'in karnı epey belirginleşmiş görünüyordu.

Hamileliğinin 6. Ayını Böyle Duyurdu!

Geçtiğimiz Ekim ayında kızı Nil'in birinci yaşını kutlayan Buse Terim, Nil için düzenledikleri organizasyonda ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurmuştu. Hatta bebeğinin ismi ve cinsiyetini de o gün açıklayan Buse Terim, ikinci bebeğinin de kız, isminin ise Naz olacağını söylemişti. Hamileliğinde 6 ayı geride bırakmak üzere olan Buse Terim, 'Merhaba 23. hafta' notu ile bir fotoğraf paylaştı. İkinci hamileliğinde ilk kez karnı belirginken fotoğraf paylaşan Terim'in fotoğrafı binlerce beğeni aldı.

Ailenin Daha da Kalabalıklaşacağının Sinyali Verdi

Beklemediği bir anda ikinci bebeğine hamile kaldığını söyleyen Buse Terim, ikinci çocuğun biraz erken olduğunu itiraf etmişti. Ama her zaman kalabalık bir ailesinin olmasını hayal ettiğini açıklayan Buse Terim, böylece üçüncü çocuğun sinyalini de şimdiden vermiş oldu. Ablası Merve Terim'in ise Ahmet Baran Çetin ile olan evliliğinden, 6.5 aylıkken doğan Yaman adında bir erkek çocuğu bulunuyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol