• gebe.com
  • /
  • Bergüzal Korel'in Dizideki Sahnelerinin Neden Azaldığı Belli Oldu: İkinci Bebek Geliyor!

Bergüzal Korel'in Dizideki Sahnelerinin Neden Azaldığı Belli Oldu: İkinci Bebek Geliyor!

Bergüzar Korel'in eşi ile birlikte rol aldığı Vatanım Sensin adlı diziden ayrılacağı bir süredir konuşuluyordu. Ünlü oyuncunun son zamanlarda dizide daha az görünmesi de iddiaları güçlendirmişti. Ancak Bergüzar Korel cephesinden konuyla ilgili bomba gibi açıklamalar geldi!

Başladığı günden beri herkesi ekran başına kitleyen, ekranların sevilen dizisi Vatanım Sensin'in oyuncularından Bergüzar Korel hamile mi? Ünlü oyuncunun, eşi Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı Vatan Sensin adlı diziden ayrılacağı bir süredir konuşuluyordu. Bergüzar Korel'in, dizinin 2. sezonunun başlamasıyla birlikte daha az görünmesi, iddiaların güçlenmesine neden olmuştu. Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen başarılı oyuncu, hakkında çıkan iddialara cevap verdi. Hem de hiç beklenmeyen cevaplar!  

bergüzar korel bebek

Bergüzar Korel Hamile mi?

Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Hülya Darcan ve Tanju Korel'in kızı Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan güzel oyuncu, hiç beklenmeyen açıklamalar yaptı! Eşi ile birlikte başrol oynadığı Vatanım Sensin adlı diziden ayrılacağı konuşulan Bergüzar Korel, 'Yapımcıdan çalışma saatlerimin azaltılmasını istedim, ikinci çocuk olacak.' diyerek herkesi şaşırttı. Yaptığı çocuk açıklamalasıyla magazin gündemine oturan ünlü oyuncu, çalışma saatlerinden yakındı...   bergüzar korel hamile mi

Bergüzar Korel Bebek İstiyor!

Yaptığı ikinci çocuk açıklaması ile kafalarda soru işareti bırakan Bergüzar Korel'in gebelik mi planladığı yoksa şu anda hamile mi olduğu anlaşılamadı. Bunun üzerine, 'Eşiniz Halit Ergenç ile birlikte ikinci çocuğu düşündüğünüz doğru mu?' sorusuna, 'Evet, Allah nasip ederse düşünüyoruz. Ali de kardeş istiyor. Aradaki yaş farkını çok açmak istemiyoruz. Tabii ki işlerimizi yoluna koyduktan sonra' diyerek kafalardaki soru işaretlerini de gidermiş oldu.

Bergüzar Korel Diziden Ayrılacak mı?

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Bergüzar Korel, yine doğal haliyle herkesi büyüledi. Mütevazi tavrı ile birçok kişinin takdirini kazanan güzel oyuncu, ilginç giyim tarzıyla da dikkat çekti. Diğer ünlü isimlerin aksine, muhabirleri kırmayarak sorularını yanıtlayan Bergüzar Korel, bomba açıklamalar yaptı! Diziden ayrılacağı iddialarına açıklık getiren güzel oyuncu 'Yapımcıdan çalışma saatlerimin azaltılmasını istedim. Aynı evden 2 kişi yoğun tempoda çalışıyoruz. Ben de evin annesi olarak böyle bir ricada bulundum. Oğlum Ali ile daha fazla vakit geçirmek istiyorum.' şeklinde konuştu. Çalışma saatlerinin çok uzun olduğundan dert yanan ünlü oyuncu, diziden ayrılmayacağını, sadece sahnelerinin azaltılacağını söyleyerek hayranlarını da sevindirdi.   halit ergenç bergüzar korel   Binbir Gece adlı dizide tanışarak aşk yaşamaya başlayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 2009 yılında evlenmişlerdi. Evlendiklerinde 2 aylık hamile olan Bergüzar Korel, oğlu Ali'yi Şubat 2010'da kucağına almıştı. Hala birbirine aşkla bakan, herkesin imrendiği bir ilişkiyi yaşayan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, şu anda 7 yaşında olan oğulları ile ikinci çocuklarının arasındaki yaş farkını açmak istemiyor. Anlayacağınız, her an hamilelik haberi gelebilir!   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol