• gebe.com
  • /
  • Tedavi Başarıyla Sonuçlandı: Beren Saat 2 Aylık Hamile!

Tedavi Başarıyla Sonuçlandı: Beren Saat 2 Aylık Hamile!

Gazeteci Bilal Özcan, önceki gün Seda Sayan'ın programında gündeme bomba gibi düşen bir iddia öne sürdü!

Gazeteci Bilal Özcan, önceki gün 'Seda Sayan'la Canlı' adlı programda Beren Saat'in 2 aylık hamile olduğunu iddia etti. Kenan Doğulu'nun yakın bir arkadaşını kaynak olarak gösteren Bilal Özcan'ın iddiası gündeme bomba gibi düştü! Beren Saat hamile mi? İşte ayrıntılar...

Beren Saat Hamile mi? Bilal Özcan Açıkladı!

2012 yılında, Akaretler'deki bir otelde düzenlenen davette tanışarak aşk yaşamaya başlayan Kenan Doğulu ile Beren Saat, 2014 senesinde Los Angeles'ın Malibu sahilinde ilişkilerini nikâhla taçlandırmıştı. Çocukları çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Beren Saat, doğal yollarla bebek sahibi olamayınca tüp bebek tedavisine başvurdu. Yaklaşık 1 yıldır tüp bebek tedavisi gören ünlü oyuncunun müjdeli haberi aldığı ve tedavinin başarıyla sonuçlandığı öne sürüldü. Gazeteci Bilal Özcan'ın iddiasına göre, Beren Saat bebek bekliyor.

Seda Sayan Tebrik Mesajı Yolladı

Önceki günlerde 'Seda Sayan'la Canlı' adlı programa konuk olan duayen gazeteci Bilal Özcan, Beren Saat'in 2 aylık hamile olduğunu iddia etti. İddianın kaynağı olarak ise Kenan Doğulu'nun çok yakın bir arkadaşını gösterdi. Programın diğer konuğu Ebru Yaşar ve program sunucusu Seda Sayan şaşkınlığını gizleyemedi ve çifte tebrik mesajı yolladılar.

Uzun Bir Süre Daha Projelerde Yer Almayacak

Gazeteci Bilal Özcan aynı gün yaptığı açıklamada, Beren Saat'in uzun süredir hiçbir projede yer almamasının nedeni olarak da hamileliği gösterdi. Son zamanlarda zayıflığı ile dikkat çeken Beren Saat'in gelen dizi ve film tekliflerini geri çevirdiği söyleniyor. Sık sık Los Angeles'a giden Beren Saat en son zayıflığı ile gündeme gelmişti.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol