• gebe.com
  • /
  • Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Ani Evlilik Kararının Sebebi Belli Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan ilişkisindeki sürpriz gelişmeler, hız kesmeden devam ediyor. Önceki gün evlenme kararı alan çiftin bebek beklediği öğrenildi.

Arda Turan, yakın arkadaşı Saffet Ulusoy'un doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan'a evlenme teklifi ederek herkesi şaşırtmıştı. Sürpriz evlilik teklifinin nedeni ise önceki gün öğrenildi. HT Magazin'den İsmail Uygur, Aslıhan Doğan'ın hamile olduğunu ve çiftin 2 hafta içinde evleneceğini yazdı!

Arda Turan Baba Oluyor

Arda Turan, yakın bir arkadaşının doğum gününde sevgilisi Aslıhan Doğan'a, 500 bin TL değerindeki tektaş yüzükle evlilik teklifi etmişti. Ani gelişen evlilik teklifinin ardında, Aslıhan Doğan'ın hamile olduğu iddia edildi. HT Magazin'den İsmail Uygur'un haberine göre, Aslıhan Doğan hamile. Çiftin 2 hafta içinde Çırağan Sarayı'nda kına ve nişan yapacağı, sonraki hafta ise Marmaris'te nikâh masasına oturacağı öne sürülüyor.

Aslıhan Doğan 2 Aylık Hamile

Aslıhan Doğan'ın müjdeli haberi vermesi üzerine evlilik kararı alan çift, 2 hafta sonra Çırağan Sarayı'nda kına ve nişanı yaparak süreci başlatmış olacaklar. Sonraki hafta Marmaris'te dünyaevine girmeleri beklenen Aslıhan Doğan ve Arda Turan'ın bebeklerinin 2 aylık olduğu öğrenildi. Arda Turan'ın yakın arkadaşı olan Trabzonsporlu Burak Yılmaz ise Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın fotoğrafını 'evli, mutlu, çocuklu' notu ile paylaşarak bebek iddialarının güçlenmesine neden oldu.

Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklamanız yeterli!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol