• gebe.com
  • /
  • Bebek Erkek Olursa İsmi Belli!

Bebek Erkek Olursa İsmi Belli!

Buse Varol ve Alişan'ın bebeğinin ismi belli oldu! İsim araştırmalarına başlayan çift, erkek çocukları olursa Burak ismini vermeyi düşünüyor.

6 Mayıs’ta evlenen Buse Varol ve Alişan, bebek beklediklerini geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Ailelerine yeni bir üyenin katılacak olmasının heyecanını yaşayan mutlu çift isim araştırmalarına başladı bile. Çift, eğer bebekleri erkek olursa ismini Burak koymayı düşünüyor.

Buse Varol Hamile Olduğunu Video ile Açıklamıştı

Sette tanışan Alişan ve Buse Varol’un arkadaşlığı aşka dönüşmüş, çift kısa sürede nikâh masasına oturmuştu. 6 Mayıs’ta, ünlüler geçidini aratmayan bir törenle dünya evine giren çiçeği burnunda çift, çok sürmeden bebek müjdesini vermişti. Önce gazeteci Ali Eyüboğlu’nun sosyal medya hesabından duyurduğu müjdeyi, Alişan ve Buse Varol da doğrulamış ve sosyal medya hesaplarından mutlu haberi duyurdukları bir video yayınlamıştı. 41 yaşındaki şarkıcı Alişan, baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor!

Alişan'ın Bebeğin İsmi, Erkek Olursa Burak Olacak

Önceki gün arkadaşları Yusuf Tekin ile bir restorandan çıkarken görüntülenen Buse Varol ve Alişan, magazin muhabirleriyle de sohbet etti. Bebeğin cinsiyetinin belli olup olmadığı ile ilgili sorulara ‘1 ay sonra belli olacak’ şeklinde yanıt veren Buse Varol, şu anda 7 haftalık hamile. Muhabbet esnasında araya giren Yusuf Tekin, ‘bebek erkek olursa adı Burak olacak’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Burak Ne Anlama Geliyor?

Arapça kökenli olan Burak’ın anlamı, Hz. Muhammed’in Miraca çıkarken bindiği binek olarak geçer. Arapçadaki yıldırım, ışıldamak, parıldamak anlamına gelen Berk kelimesinden türetilmiştir.

Bebeğinize isim bulmak için buraya tıklayarak otomatik İsim Bulucu aracımıza yönlenebilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol