Gebelik

Gebeliğin fantastik yolculuğuna hoş geldiniz. Gebelik öncesi, 9 aylık gebelik dönemi ve gebelikten sonraki tüm süreçler hakkında bilgi ve tavsiyelerimizle yanınızdayız. Sağlık ve beslenmeden, spor ve sosyal aktiviteye, cinsel yaşamdan, yapılması gereken testlere kadar birçok konuda sizi bilgilendiriyoruz. Gebelik ve hamilelik takibi için gebe.com size yeter !

Hamileliği Riske Sokan 8 Neden
Gebelikte Karpuz Yemenin İnanılmaz Faydaları
Gebelikte karpuz yemenin faydaları bir hayli fazla! Hamilelikte karpuz yemek anne ve bebek için oldukça sağlıklıdır. Hamilelikte karpuz çekirdeği yenir mi diye düşünüyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.
Hamilelikte Kan Uyuşmazlığı İğnesi ne Zaman Yapılır?
Hamilelikte kan uyuşmazlığı iğnesi kaçıncı hafta yapılır? Kan uyuşmazlığı bebek için zararlı mı? İkinci gebelikte kan uyuşmazlığı için neler yapılmalı? Gebelikte kan uyuşmazlığı nedir?
Boş Gebelik Nasıl Anlaşılır?
Boş gebelik nedir, su gebeliği de denilen boş gebelik nasıl anlaşılır, belirtileri nelerdir? Boş gebelik ne zaman belli olur, boş gebelik kürtajı nedir?
Gebeler İçin Faydası Saymakla Bitmeyen 7 Yaz Meyvesi!
Gebelikte en yararlı yaz meyveleri nelerdir? Hamilelikte yenilmesi gereken meyveler ve faydalarını listeledik. İşte hamilelerin yemesi gereken meyveler...
Hamilelikteki Hangi Belirtiler Tehlikeli Kabul Ediliyor?
Gebelikte tehlikeli belirtiler nelerdir? Hamilelikte oluşan hangi şikayetlerde doktora başvurmak gerekir?
Hamilelikte Eğilmek ya da Ani Hareket Etmek Bebeğe Zarar Verir mi?
Hamilelikte Eğilmek Anne ve Bebek İçin Zararlı mıdır? Gebelikte ani hareketler ve eğilip kalkmak bebeğe zarar verir mi?
Sağlıklı Bir Doğum İçin 5 Vitamin Değerlerine Dikkat!
Sağlıklı bir doğum için bu vitamin değerlerine dikkat edin! Gebelik dönemi, doğumdan bir ay önce ve doğum sonrasında tüketilmesi gereken vitaminlerle ilgili bilgi verdi.
Bebeğinizin Beyin Gelişimi Sizin Elinizde
Bebeğinizin beyin gelişimi sizin elinizde diyen uzmanlar, zeka gelişimini etkileyen bazı faktörlerin olduğunun da altını çiziyor.
Hamilelikte En Sık Karşılaşılan 10 Şikâyet ve Nedenleri
Hamileliğin Hangi Haftalarında Hangi Testler Yapılır?
Hamilelikte Hangi Hafta Hangi Testler Yapılır? Gebelikte hangi ay hangi testin yapılması gerekir? İşte ay ay yapılacak tahliller...
Hamilerin En Büyük Endişesi 'Yükseğe Uzanmak Düşüğe Neden Olur mu?'
Hamilelikte Yükseğe Uzanmak Düşüğe Neden Olur mu? Gebelikte kol kaldırmak, gerinmek, plesanta ayrılması, kordon dolanması nedeni midir?
Kayıt Ol