Gebelik Belirtileri

Gebelik belirtileri ile gebelik durumunuzu öğrenin. Gebe olduğunuzu anlamanızın pek çok yolu olsa da vücudunuzun doğal yapısı size gebe olup olmadığınızı belli edecektir. Peki, gebe olduğunuzu nasıl anlayacaksınız? İşte bu sorunun tüm cevabı burada.

Hamilelik Belirtisi Olan Yerleşme Kanaması Ne Kadar Sürer?
Hamilelik belirtisi olan yerleşme kanaması ne kadar ve kaç gün sürer? implantasyon kanamasının rengi ve miktarı nasıldır?
Hamilelik Belirtileri En Erken Ne Zaman Başlar?
Hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar? İlk Gebelik İşaretleri; kasıklarda ağrı şişlik, adet kesilmesi, bulantı kusma, memelerde hassasiyet görülür.
Hamilelik Döneminde Vücutta Meydana Gelen İnanması Güç 13 Değişim
Hamilelikte fizyolojik değişimler neler? Gebeyken meydana gelen fiziksel ve biyolojik değişimlerde hangi olgular yaşanıyor?
Yalancı Gebelik Nasıl Anlaşılır?
Yalancı gebelik belirtileri neredeyse normal gebelikle aynıdır. Mide bulantıları, kusmalar ve hatta karında şişlik hissedilebilir.
Gebe Kalmadan Bebeğin Cinsiyeti Öğrenilebilir mi?
Çin’de yapılan bir araştırmada, bebeğin cinsiyetinin anne adayının gebe kalmasından daha önce öğrenilebileceği iddia edildi.
Gebelik Belirtileri Kasıklarda Ağrı - Şişlik - Sertleşme ve Batma
Gebelik Belirtileri Kasıklarda Ağrı - Şişlik - Sertleşme ve Batma durumu yer alır. Bu yazımızda 4 farklı uzmandan bu konu hakkında bilgilere yer vereceğiz.
Gebelik Belirtileri: Kanama
Gebelik belirtileri kanama, hamilelik belirtileri arasında yer alır. Uzmanlar en erken gebelik belirtisi olarak adet zamanında vajinal kanamalar gösterilir.
En Belirgin Gebelik Belirtileri
En Belirgin Gebelik Belirtileri Gebe olup olmadığınızı anlamanın en net yolu elbette ki kan testi şeklinde yapılan gebelik testinin yaptırılmasından geçer.
Gebeliğin İlk Haftalarında Vücutta Neler Oluyor?
Erkeğin spermi ile kadının yumurtasının döllenmesi sonucunda oluşan gebeliğin tam olarak ne zaman oluştuğunu bilmek her zaman mümkün olmayabiliyor.
Her Akıntı Gebelik Belirtisi midir?
Akıntı hemen her kadında görülebilen bir durum olmasına rağmen gebeliğinde en belirgin işaretlerden birisidir.
Kadınlarda Yumurtlama Belirtileri Nelerdir?
Gebe kalmak isteyen bir kadının ovulasyonu bilmesi sayesinde bu dönemde ilişkiye girer ve yumurtanın döllenmesi şansı olur.
Gebelik Belirtileri
Gebelik belirtileri ile hamile olup olmadığınız konusunda belirli bir olguya varabilirsiniz.
Kayıt Ol