Haberler

Gebelikle ilgili gündemde olan tüm haberleri inceliyor bunun yanı sıra bilimsel ve sosyal gelişmeleri, yenilikleri sizler için araştırıyoruz.

Anneler Dikkat! Bu Markanın Bebek Maması Piyasadan Toplatılıyor!
Sağlıklı Bir Doğum İçin 5 Vitamin Değerlerine Dikkat!
Sağlıklı bir doğum için bu vitamin değerlerine dikkat edin! Gebelik dönemi, doğumdan bir ay önce ve doğum sonrasında tüketilmesi gereken vitaminlerle ilgili bilgi verdi.
Yenidoğan Bebeğin Kimliğini Çıkartmak İçin Nüfus Müdürlüğü'ne Gitme Devri Bitiyor!
Bu Besinler Doğurganlığı Artırıyor
Yumurtadan karaciğere bu besinler doğurganlığı artırıyor! Uzmanlar doğurganlığı artıran besinlerle beslenen kadınların hamile kalma olasılığının artırdığını açıkladılar.
Hamileliğinde Sigara İçen Anne Adayları Dikkat!
Gebelikte sigara içmenin bir zararı daha ortaya çıktı. Hamilelikte sigara içen ya da pasif içici olan gebelerin bebeğinin Cerebral Palsy olma riski artıyor.
Uzmanlar Formülü Verdi: 'Doğumda Acı Bu Yöntemle Kontrol Edilebilir'
Türk Gelenekleri Hamileleri Obez Yapıyor!
Türk gelenekleri hamileleri obez yapıyor. Araştırmalar gebelere yemek yemeleri konusundaki ısrarların hem anne hem de bebek için sakıncalı olduğu belirtiliyor.
Belediyeden Bebeklere Çifte Hediye!
Hoşgeldin bebek paketi veren belediyeler hangileri? Hoşgeldin bebek paketinde neler var? Hoşgeldin bebek paketine başvuru nasıl yapılır?
Hamileyken Makyaj Yapılabilir mi? Uzmanlar Açıkladı!
Hamileyken makyaj yapılır mı? Hamileyken makyaj yapmak zararlı mı? Makyaj yaparken hangi ürünler kullanılmalı? Uzman tavsiyeleri
Anne Dostu Hastanede Sezaryenle Doğum Azalacak
Anne dostu hastanede sezaryenle doğum azalacak. Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi gebelere doğum öncesi ve sonrasında hizmet veriyor.
Doğum Süreciyle İlgili Çıkan Haberler Hamileleri Olumsuz Etkiliyor
Doğum süreci ile ilgili çıkan haberler hamileleri olumsuz etkiliyor. Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği tarafından yapılan yazılı açıklamada gebelikle ilgili bilgilere yer verildi.
Doktorlar Uyardı! 'Gebelikte Kullanılırsa Bebekteki Engel Riski Artar'
Kayıt Ol