Gebe Kalmanın Yolları

Gebe kalmanın yolları öğrenilerek, hamile kalmaya karar verdikten sonra, hamile kalabilmek için neler yapmalı ve nelere dikkat etmelisiniz? Bu ve bunun gibi pek çok soru ve konuda bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Embriyo Yapıştırıcısı Yöntemi Gebe Kalma Şansını Artırıyor
Embriyo yapıştırıcısı yöntemi gebe kalma şansını artırıyor. Yöntem birkaç başarısız tüp bebek tedavisi geçirmiş, 39 yaş üstü anne adayları için öneriliyor.
Uzmanlardan İlginç Uyarı: 'Hamile Kalamıyorsanız Dişçiye Gidin!'
Hamile Kalamıyorsanız Dişçiye Gidin! Uzmanlar gebelik planlayan fakat bir türlü hamile kalamayan kadınlar için çok önemli bir uyarıda bulundu.
Hamile Kalmak İçin En Doğru Zamanlama ve Cinsel İlişki Sıklığı
Hamile kalmak için cinsel ilişki sıklığı ne kadar olmalı? Gebe kalmak için en uygun zamanı ve yumurtlama dönemi hesaplama.
Menopoza Giren Kadınlar İçin Gebelik Artık Hayal Değil!
Menopoza girenler hamile kalabilecek artık! Japon doktor Kawamura'nın bulduğu yeni yöntem, menopoza girmiş kadınlar için de umut ışığı oldu.
Tiroid Hormonu Gebe Kalmayı Etkiliyor
Tiroid hormonlarının gebe kalmaya engel teşkil ediyor. Guatr, tiroit bezinin fazla ya da az çalışması kısırlık ve düşüğe neden olmaktadır.
Gebelik Öncesinde Radyasyona Maruz Kalmayın
Gebelik öncesinde radyasyona maruz kalma kadın ve erkek için olumsuz etkiler yaratır. X Ray cihazlarının yakınında yerde çalışanlar risk altındadır.
Gebe Kalmak İçin Korunma Yöntemlerini Doğru Zamanda Bırakın
Gebe kalmak için korunma yöntemleri en doğru zamanda bırakılması gerekir. Doğum kontrol hapı, spiral ve deri implantları planlama yaptıktan sonra çıkarılır.
Kolay Gebe Kalma Yöntemiyle İlgili Basit Tavsiyeler
Sağlıklı çiftlerde bir adet dönemi boyunca gebelik elde edilebilme ihtimali civarındadır. Gebe kalmayı kolaylaştırmak için yapılacak adımlar vardır.
Tüp Bebek Tedavisi Talebini Evlilik Yaşı Etkiliyor!
Hamilelik Planlayanların Tüketmesi Gereken Vitamin ve Mineraller
Hamile kalmak için besinler ve hamile kalmayı kolaylaştıran yiyecekler, vitamin ve mineral içeren besinler tavsiye ediliyor.
Sperm Detoksu Nedir?
Erkek üreme hücrelerindeki olumsuz faktörleri dışarı atarak daha sağlıklı olmasına yardım edecek bir takım etkinlikler bütününe sperm detoksu denir.
Bu Önerilerle Gebelik Şansınız Artabilir
Hayatınızda yapacağınız ufak düzenlemelerle gebe kalma şansınızı artırabileceğinizi biliyor musunuz?
Kayıt Ol