Yapılacak Testler

Planlı bir gebelik sürecinde gebe kalmadan önce hem sizin hem de ileride doğacak bebeğinizin sağlık durumunun tespiti, gebeliği ve bebeğin durumunu tehlikeye sokacak herhangi bir hastalığın olup olmadığını anlayabilmek için bazı testler yapılmaktadır. Testler hakkında detaylı bilgileri yazılarımızda bulabilirsiniz.

Hamilelikte Kan Uyuşmazlığı İğnesi ne Zaman Yapılır?
Hamilelikte kan uyuşmazlığı iğnesi kaçıncı hafta yapılır? Kan uyuşmazlığı bebek için zararlı mı? İkinci gebelikte kan uyuşmazlığı için neler yapılmalı? Gebelikte kan uyuşmazlığı nedir?
Beta HCG Değerleri Kan Testinde Kaç Çıkmalı?
Kanda Gebelik Testi Değeri Kaç Olmalı? Hamilelik tespiti için önem taşır. Beta HCG hormonu baz alınarak yapılar. Kanda gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?
Duyunca Kulaklarınıza İnanamayacağınız 'Gebelik Testi'
Gebelik Öncesi Yapılacak Testler Bebeğin Sağlığı İçin Önemlidir
Gebelik Testi Yapmak İçin En İyi Zaman!
Gebelik Testi ne zaman yapılır? Anne adayları tarafından merak edilirken, uzmanlar evde yapılan hamilelik testlerinin bazen hatalı çıktığını belirtirler.
Limon ve Karbonat İle Gebelik Testi
Evde Limon ve Karbonat ile Gebelik Testi Nasıl Yapılır? limonla ve karbonatla yapılan hamilelik testi için hangi malzemeler gerekir?
Ovulasyon Testi
Yumurtlamanın olduğu günler hamile kalabilmeniz için en doğru günlerdir ve yumurtlama gününüzü bilmeniz için ovulasyon testi yapmanız gerekir.
Anne Sütü Sarılığı Nedir?
Yeni doğan bebeklerde görülen sarılıkların çoğu fizyolojik sarılıktır; yani belli bir tehlike sınırını aşmaz ve bir iki haftada kendiliğinden geçer.
Bebek Hayallerinizin Önündeki Engelleri 5 Adımda Belirleyin
Gebeliğin önündeki engellerin belirlenmesi ve nedene yönelik tedavilerin yapılması çocuk sahibi olabilme şansını artırıyor.
Kayıt Ol