Kariyer

Bebeğiniz olduktan sonra iş yaşantınız nasıl değişecek?

Çocuk Parası Almak İçin Başvuruyu Bir An Önce Yapın!
Çocuk parası kaç yaşına kadar ödenir? Başvurusu nasıl yapılır, kaç lira alınır? AGİ 2017 Miktarı
Çalışan Anne Olmak
Çalışan çoğu kadın zaman zaman, işlerini halledebilmek için bebeği ile ilgileneceği zamandan feragat etmek durumunda kalabiliyor.
Çalışmayan Anneler Doğum Parası Alabilir mi?
Çalışmayan anneler doğum yardımı alabilir mi? Doğum Parası 2017'de nasıl alınır? Doğum yapan ev hanımlarına devlet yardımı kaç lira ve nereye yatacak?
SGK Özel Hastanedeki Doğum Ücretini Karşılar mı?
SGK özel hastanelerde doğum ücretini karşılıyor mu? SGK anlaşmalı özel hastanelerde sgk doğumu karşılar mı? Hangi hastane sgk anlaşmalı nasıl öğrenilir?
Çalışan Annelerin İşe Başlamadan Önce Mutlaka Yapması Gerekenler
İşe başlamadan önce yapılması gerekenler ile yeni annelere uzmanların tavsiyeleri. Bebeklerini emziren çalışan anneler işe dönmeden önce neler yapmalı?
Yeni İş Kanununda Çalışan Anneler Hangi Haklara Sahip Olacaklar?
Yeni iş kanununa göre çalışan annelerin hakları ve doğum izni süreleri ile kadın işçilerin analık izninde uygulama değişti.
Doğum Parası Kimlere Ödenir? Ev Hanımları Bu Haktan Yararlanabilir mi?
SGK ve SSK Doğum parası başvurusu yapma ve sorgulama işlemini e devletten yapılır. 2017'de analık işgörmezlik ödeneği ve doğum parası ne zaman yatar?
Doğum Yardımı Nasıl Alınır?
Doğum yardımı nasıl alınır? Çocuk yardımı başvurusu yapma ile 2017 yılında ödenecek doğum yardımı kaç lira, başvuru dilekçesi ve detaylar...
İkiz Bebek Sahibi Olan Ailelere Kaç Lira Doğum Yardımı Ödenir?
İkiz bebeklere devlet yardımı 2017 yılında ne kadar olacağı merak edilirken İkiz çocuklara ödenecek doğum yardımının kaç lira olacağı da netleşti.
Artık İLKSAN Üyelerine de Doğum Yardımı Ödenecek
İLKSAN üyelerine doğum yardımı ödenecek. MEB Ekim 2017 Tebliğler Dergisinde yer alan yönetmeliğe göre, öğretmenlere de İLKSAN'dan doğum parası ödenecek.
Süt Parası Nasıl Alınır? Hangi Şartları Taşımak Gerekir ve Kimler Başvuruda Bulunabilir?
Süt parası nasıl alınır? 2017 Emzirme ödeneği başvurusu yapma için bazı şartlar gerekir. Süt parası kaç ay, ne kadar ve hangi günlerde alınır?
'Öğretmene Doğum Sonrası Belleticilik Görevi Verilir mi?' MEB Cevapladı!
Öğretmene Doğum Sonrası Belleticilik Görevi Verilebilir mi? Sorusuyla ilgili Türk Eğitim-Sen'in yazısına MEB'den cevap geldi.
Kayıt Ol