Doğuma Hazırlık

Gebeliğinizin sonuna doğru yavaş yavaş doğuma hazırlık sürecine girmiş olursunuz. Bu dönemde doğum öncesi yapacağınız hazırlıklar için; doğum çantası hazırlama, doğum sancısı, doğal bir doğum için gerekenler gibi pek çok konuda size bir yazı listesi oluşturduk. İhtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Özel Hastane Doğum Ücretleri Ne Kadar?
2017 - 2018 özel hastane doğum fiyatları ile normal ve sezeryan doğum ile istanbul, ankara, izmir doğum paketleri ücretleri, sgk anlaşmalı özel hastanelerde doğum yapmak kaç lira gerekir?
Doğum Korkusu Nasıl Yenilir?
Doğum Korkusu Nasıl Yenilir? Neden olur, nasıl tedavi edilir? Normal doğum yapmaktan korkan ve hamilelik korkusu olan gebelere uzmanlardan tavsiyeleri.
Doğum Son Adet Tarihine Göre mi? Ultrasona Göre mi Olur?
Normal doğum son adet tarihine göre mi? Ultrasona göre mi olur? Merak edilir. Doğum zamanı neye göre belirlenir? SAT tahmini doğum günü hesaplama.
Doğumdan Önce Anne İçin Alışveriş Listesinde Neler Olmalı?
Doğumdan önce anne için alışveriş listesi ve yeni doğum yapan annenin ihtiyaçları ile ilgili listesini yazımızda bulabilirsiniz.
Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar Neler?
Doğuma 1 Hafta Kala Yapılacak Son Hazırlıklar ve Dinlenme ve kendinize zaman ayırma yanında önceden yapılacak hazırlıklar kolaylık sağlayacaktır.
Hastane Çantası En Erken Ne Zaman Hazırlanmalı?
Hastane çantası ne zaman hazırlanmalı sorusu gebeler tarafından merak edilir. Peki hastane çantası en erken hamileliğin kaçıncı haftasında hazırlanmalıdır.
Doğumda İşinize Yaracak Nefes Alma Teknikleri
Doğumda nefes alma teknikleri ile doğumu kolaylaştırabilirsiniz! Hamilelikte nefes egzersizleri uygulamaya başlayıp kendinizi geliştirebilirsiniz.
Kegel Egzersizleri ile Doğumdan Sonra Vajinanızın Toparlanma Sürecine Destek Olun
Doğumdan sonra kegel egzersizi nasıl uygulanır? Gebelikte kegel egzersizleri ve faydaları neler? Pelvik kasları nasıl çalıştırılır? Pelvik kas nasıl bulu
Doğumunuzun Daha Kolay ve Hızlı Geçmesini Sağlayacak Doğru Ikınma Tekniği
Doğumda ıkınma teknikleri doğumu kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Peki doğumda ıkınma yöntemleri ve ıkınma teknikleri neler? İşte doğumda ıkınma teknikleri
Normal Doğum Yapmak İçin Okula Gidiyorlar
Normal doğum yapmak için okula gidiyorlar. Gebe okulunda daha önce sezaryen doğum yapmak isteyen anne adayları normal doğum yapmayı seçiyorlar.
Anne Adaylarının Büyük Kurtarıcısı 'Doğuma Hazırlık Kitapları'
Doğumda Size İhtiyacınız Olan Enerjiyi Verecek Mucize Besinler
Normal doğumu kolaylaştıran yiyecekler ile daha rahat bir doğum mümkün! Bu yiyecekler, enerji depolamanızı sağlayarak doğumun kolay geçmesini sağlayacak.
Kayıt Ol