• gebe.com
  • /
  • Bebeğin Nerede Doğacağı Belli Oldu!

Bebeğin Nerede Doğacağı Belli Oldu!

Pınar Tevetoğlu'nun Amerika'da doğum yapacağı iddialarını yalanlayan Tarkan, doğum için 2 ülke arasında kararsız kaldı!

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını açıklayarak tüm ülkeyi sevince boğan Tarkan'ın bebeğinin nerede doğacağı belli oldu! Doğumun Amerika'da olacağı iddialarını yalanlayan çiftin, doğum için İstanbul'u düşündükleri, ancak Almanya'ya da sıcak baktıkları öğrenildi.

Tarkan'ın Bebeğinin Doğum Yeri Belli Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda, çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak baba olacağını açıklayan Tarkan, ülkenin gündemine oturmuştu. Hala konuşulmaya devan eden çiftle ilgili önceki günlerde bir iddia ortaya atılmıştı. Buna göre; Pınar Tevetoğlu'nun Amerika'da doğum yapacağı, hatta Tarkan'ın Miami Palm İsland'da 1 yıllık villa kiraladığı öne sürülmüştü. Ancak çiftin yakın dostlarından bu iddilara yalanlama geldi. Megastarın doğum için İstanbul'u düşündüğü, ancak Almanya fikrine de sıcak baktıkları konuşuluyor.

*Amerika'da doğum yapmak için gerekli olan prosedürleri, buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Doğum Almanya veya Türkiye'de

Her ikisi de Almanya'da doğan çift, doğumun İstanbul'da olmasını istiyor. Ancak, çiftin doğum için Almanya fikrine de sıcak baktığı öğrenildi. Pınar Dilek'in ailesinin Almanya Duirsburg'da yaşaması, doğumun Almanya'da gerçekleşme ihtimalini yükseltti.


Eşine Koruma Tuttu

Yıllardır baba olmanın hayalini kuran Tarkan, şu sıralar büyük bir heyecan yaşıyor. Yakınlarının söylediğine göre; eşinin elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmayan megastar, eşine özel bir koruma tuttu. Hamilelik hediyesi olarak da eşine 150 bin TL değerinde bir otomobil hediye etti. 

Bebeğin Kız Olduğu İddia Ediliyor

Seda Sayan sunuculuğunu yaptığı programda, Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti hakkında açıklama yapmıştı. 'Aldığım duyumlara göre Tarkan'ın kızı olacak.' diyen Seda Sayan, kaynağının çok güçlü olduğunu da söylemeyi ihmâl etmemişti. Ancak ne Pınar ne de Tarkan'dan bebeğin cinsiyetine dair henüz bir açıklama gelmedi. 

Diğer magazin haberlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol