• gebe.com
  • /
  • Pelin Karahan Sonunda Setlere Döndü!

Pelin Karahan Sonunda Setlere Döndü!

Çocukları doğduktan sonra oyunculuğa ara veren Pelin Karahan'dan hayranlarını sevindirecek bir haber var!

Ünlü oyuncu Pelin Karahan sonunda setlere döndü! Çocukları doğduktan sonra kariyerine uzun bir ara veren başarılı oyuncu, yeni dizisi ile geçtiğimiz akşam sevenleriyle buluştu.

Pelin Karahan Setlere Döndü!

Kavak Yelleri adlı dizi ile tanıdığımız Pelin Karahan, 2014 yılında iş adamı sevgilisi Bedri Güntay ile hayatını birleştirmişti. Aynı yıl oğlu Ali Demir'i kucağına alan Pelin Karahan, geçtiğimiz Mart ayında da iknci oğlu Eyüp Can'ı kucağına almıştı. Çocuklar olunca kariyerine ara veren ve bebekleriyle ilgilenmeyi tercih eden ünlü oyuncu, en son gündüz kuşağında yayınlanan bir yemek programının sunuculuğunu üstlenmişti. Ünlü oyuncunun ne zaman bir dizi veya filmde yer alacağı merak edilirken, Pelin Karahan geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından sürpriz haberi duyurdu.İlk bölümü yayınlanan dizide Pelin Karahan, bebek sahibi olmak isterken kanser teşhisi koyulan ve eşi tarafından terk edilen bir kadını canlandırıyor. Projede, Nebahat Çehre ve Aslı Tandoğan gibi başarılı isimlerle birlikte yer alan oyuncu, bebekleri doğduktan sonra ilk kez uzun soluklu bir projede yer alıyor.


'Çocukların Büyümesini Bekliyorum'

Bundan birkaç ay önce, eşi Bedri Güntay ile bir mekândan çıkarken görüntülenen Pelin Karahan, 'Dizi veya filmde yer almayı düşünüyor musunuz?' sorusuna, 'şu an için düşünmüyorum, büyümelerini bekliyorum.' şeklinde cevap vermişti.


Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol