• gebe.com
  • /
  • Özlem – Berkay Şahin Çiftinden 3 Çocuk Açıklaması!

Özlem – Berkay Şahin Çiftinden 3 Çocuk Açıklaması!

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay, ailesinin daha da kalabalıklaşacağının sinyallerini verdi.

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay, ailesinin daha da kalabalıklaşacağının sinyallerini verdi. Geçtiğimiz yaz kızı Arya’yı kucağına ala şarkıcı, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile Arnavutköy’deki bir mekândan çıkarken görüntülendi. Çocuğu olduğu için sürekli şanslı olduğunu dile getiren Berkay, iki çocuk daha yapmak istediklerini dile getirdi.

Özlem – Berkay Şahin Çiftinden 3 Çocuk Açıklaması!

Berkay Şahin ile manken eşi Özlem Ada Katipoğlu, 2016 yılının Ağustos ayında nikâh masasına oturmuştu. Aynı yılın Eylül ayında, çok sayıda ünlü ismin katıldığı bir törenle Bodrum’da düğün yapan çift, evliliklerinin üzerinden bir yıl sonra kızları Arya’ya kavuşmuştu. Berkay Şahin baba olduğu andan itibaren kendisini çok şanslı hissettiğini her fırsatta dile getiriyordu. Daha önceki röportajlarında kalabalık bir aile hayali olduğunu söyleyen Berkay, bu istediğini önceki akşam yineledi.

'Ben Halâ Tam Değilim, İki Çocuk Daha İstiyoruz'

Eşi Özlem Ada Şahin ile Arnavutköy’deki bir mekândan çıkarken görüntülenen Berkay Şahin ve eşi ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin kızları Arya ile ilgili sorularına, ‘Hayatım Arya doğduktan sonra anlam kazandı. Ondan öncesi çok boşmuş. Kendimi şu an tamamlanmış hissediyorum.’ şeklinde cevap verdi. O sırada eşi Berkay araya girerek, ‘ben halâ tam değilim. İki çocuk daha istiyoruz.’ Açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz Haftalarda Arya’nın Mevliti Yapıldı

Özlem Ada ve Berkay Şahin çifti, geçtiğimiz haftalarda kızları Arya için mevlit düzenlemişti.  Özlem Ada Şahin’in günler öncesinden hazırlığını yaptığı mevlite Demet Akalın, Özlem Yıldız ve Gizem Hatipoğlu gibi ünlü isimler de katılmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol