• gebe.com
  • /
  • Çağatay Ulusoy'un Babalık Provası

Çağatay Ulusoy'un Babalık Provası

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy'un bebekli fotoğrafı sosyal medyanın gündemi oldu!

Ağustos ayının son günlerinde hem oyunculuk dersi almak hem de yabancı dilini geliştirmek için Amerika'ya giden Çağatay Ulusoy, birkaç gün önce Türkiye'ye döndü. Döner dönmez, yakın arkadaşı Umut Evirgen ile görüşen başarılı oyuncu, arkadaşının bebeği ile fotoğraf çekilince sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Çağatay Ulusoy'un Babalık Provası

Netflix dizisi için kendisini geliştirmek adına Amerika'ya giden Çağatay Ulusoy, oyunculuk ve dil eğitimini tamamladı. Önceki günlerde Türkiye'ye dönen oyuncu, ayağının tozuyla yakın arkadaşı Umut Evirgen ile görüştü. İkilinin ortak arkadaşlarının bebeği ile olan pozları ise sosyal medyada büyük ilgi gördü. Fotoğraf kısa süre içinde binlerce beğeni alırken, çekilen karenin altı 'Babalık sana yakışacak' yorumlarıyla doldu.

Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün Çiftinin Bebek Beklediği İddia Ediliyor

Çağatay Ulusoy'un yakın arkadaşı olan Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün çiftinin de bebek beklediği yakın zamanlarda iddia edilmişti. İddiaya neden olan şey ise Tuba Büyüküstün'ün karnının iyice belirgin olduğu fotoğrafı olmuştu. Hatta çiftin Ocak ayının sonlarında, İtalya'nın başkenti Roma'da evleneceği, Ferzan Özpetek'in ise nikâh şahidi olacağı öne sürülmüştü. Haberin detayları için buraya tıklayabilirisiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol