Geberazzi

Ünlülerin hamilelik süreçleri, yaşadıkları ve paylaşımlarının yanı sıra yeni hamile olan ünlülerin haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Şükran Ovalı’dan ‘Süper Anne’ Pozu!
Feyza Aktan Doğumdan 22 Gün Sonra Bebeğinin Yüzünü Gösterdi!
21 gün önce doğum yapan Feyza Aktan oğlu Kuzey ile olan ilk fotoğraflarını paylaştı. Bebeği ile uyurken çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Aktan'ın fotoğrafı binlerce beğeni aldı.
Hamilelik Kilolarından Kurtulan Damla Ersubaşı’nın İnanılmaz Değişimi!
Hamilelik kilolarından bir türlü kurtulamayan Damla Ersubaşı nasıl zayıfladı? Doğum yaptıktan sonra kilolarından kurtulamayan Damla Ersubaşı mide ameliyatı mı oldu?
Sinan Akçıl'dan Özel Hayatına Dair Bomba Gibi Açıklamalar!
Sinan Akçıl baba olmak istediğini açıkladı! 33 yaşındaki ünlü şarkıcı Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda bebek sahibi olmayı çok istediğini söyledi.
Özcan Deniz Bebeği Kuzey'in İlk Fotoğrafını Paylaştı
Özcan deniz Bebeği Kuzey ile olan ilk fotoğrafını paylaştı. Oğlu Kuzey için yazdığı duygusal not ile fotoğrafını paylaşan Özcan Deniz ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor.
Alişan ve Buse Varol Bebek İçin Tarih Verdi!
6 Mayıs'ta evlenen Alişan ve Buse Varol bebe için tarih verdi! Marketten çıkarken görüntülenen mutlu çift, ne zaman çocuk yapmak istediklerini açıkladı.
Burcu Kara'dan İkinci Çocuk Çocuk Sinyali!
Burcu Kara ikinci çocuk için hazır olduğunu açıkladı. Burcu Kara'nın oğlu Ali Çınar şu anda 8 aylık. Bebeğine kardeş düşündüğünü söyleyen oyuncu, anneliği sevdiğini açıkladı!
Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi, Nadide Sultan Anne Oldu!
Nadide Sultan doğum yaptı! Hakan Yonat ile evli olan Nadide Sultan heyecanlı hamilelik günlerini bitirdi ve bebeğine Kavuştu. Oğlu olan ünlü şarkıcı bebeğine Kaan ismini verdi.
Ceyda Düvenci’den 3. Çocuk Müjdesi
Özcan Deniz Oğlu Kuzey'e Vakit Ayırabilmek İçin Setten Babalık İzni İstedi!
Özcan Deniz oğlu Kuzey ile vakit geçirebilmek için diziden babalık izni aldı. Feyza Aktan doğum yaptıktan sonra diziden izin alan Özcan Deniz bebeği ve eşine vakit ayıracak.
Pınar Dilek Doğum İçin Geri Sayıma Başladı
Pınar Dilek doğum için gün saymaya başladı! 6,5 hamile olan Pınar Dilek, 2,5 ay sonra doğum yapacak' Tarkan'ın kızının ismi de öğrenildi. Ünlü çift bebeklerine Lidya ismini verecek!
Ümit Erdim Baba Oldu!
Seda Çınar doğum yaptı, oyuncu Ümit Erdim baba oldu! Bebeğinin cinsiyeti ve ismini sosyal medya hesabından açıklayan ünlü oyuncu, kızının ilk fotoğrafını da yayınladı!
Kayıt Ol