Gurme Gebe

Her kadın özellikle gebeliği boyunca tam bir gurme gibidir. Bu dönemde öncelikli olarak kendilerine dikkat eden anne adayları birer gurme olmaya adaylar. Çünkü en sağlıklı beslenme şekli gebelik süresince gerçekleşir. Peki, neler yemeli, hangi tarifleri uygulamalısınız?

Fıstık ve Karamelin Mükemmel Uyumu: Snickers Pasta!
Snickers pasta tarifi - Snickers pasta nasıl yapılır? Snickers pasta için gereken malzemeler neler? Evde snickers pasta yapımı!
Boğaz Ağrısına Son! Kış Aylarında Boğaz Ağrısına İyi Gelecek Ev Yapımı Pastil Tarifi!
Ev yapımı boğaz pastili tarifi ile kışı boğaz ağrıları olmadan geçirin! Zencefilli boğaz pastili nasıl yapılır? İşte ev yapımı boğaz pastili tarifi!
Hazır Kış Gelmişken: İncelten Çorba Tarifi!
Zayıflatan çorba tarifi nedir? Zayıflatan çorba nasıl yapılır? İncelten çorba için gerekli malzemeler neler? İşte, zayıflatan çorba tarifi...
Hem Pratik Hem Ekonomik: Üç Malzemeli Kurabiye Tarifi
3 malzemeli kurabiye tarifi nasıl yapılır? Üç malzemeli kurabiye için gerekli malzemeler neler? İşte pratik ve ekonomik üç malzemeli kurabiye tarifi!
En Sağlıklı Tatlı: Şekersiz ve Yağsız Kolay Muffin!
Kolay muffin tarifi ile tatlı krizlerinize sağlıklı çözüm! Kolay muffin nasıl yapılır? Muffin tarifi için gereken malzemeler nelerdir?
Bebeğinizin 1. Yaş Gününe, Sizin de Damak Zevkinize Yakışır Pratik Yaş Pasta Tarifi!
Ev yapımı yaş pasta tarifi ile evde aniden gelen tatlı krizlerine pratik çözüm! Evde yapımı yaş pasta nasıl yapılır? İşte kolay yaş pasta tarifi!
Hastalıklarla Savaş Vol 2 : Ev Yapımı Doğal Öksürük Şurubu Tarifi
Doğal öksürük şurubu tarifi ile kışı hastalıksız geçirin! Ev yapımı öksürük şurubu için gerekli malzemeler neler? Doğal öksürük şurubu nasıl yapılır?
Hem Lezzetli Hem Süt Arttırıyor! Emziren Annelere Özel Kurabiye Tarifi
Anne sütünü arttıran kurabiye nasıl yapılır? Anne sütünü arttıran kurabiye için gereken malzemeler neler? İşte anne sütü arttıran kurabiyenin tarifi...
Hastalıklara Geçit Yok! Gripten Korunmanızı Sağlayacak Mürver Şurubu Tarifi
Mürver şurubu tarifi ile kışın grip ve nezleden korunun! Mürver şurubu nasıl yapılır? Mürver şurubu için gerekli malzemeler nelerdir?
Grip Olan Gebelere Özel Nefis Tavuk Suyuna Çorba Tarifi
Grip olan gebelere özel nefis tavuk suyuna çorba tarifi ve nasıl yapıldığını anlatan pişirme önerisi ve tavuk suyunun faydaları.
Bereket ve Dayanışmanın Sembolü Aşure'nin En Lezzetli Tarifi!
Aşure tarifi nasıl yapılır? Aşure için gereken malzemeler neler? Aşure günü geldi çattı! En lezzetli aşure yapımını Gebe.com sizler için hazırladı!
İnek Sütüne Alerjisi Olan Bebeklere Özel: Keçi Loru Tarifi
Keçi loru tarifi ile inek sütüne alerjisi olan bebeğinizi gönül rahatlığı ile besleyebilirsiniz! Peki, keçi loru nasıl yapılır ?
Kayıt Ol